Vieringen

Eerste zondag van de advent
ZATERDAG 28 NOVEMBER 2020 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
De Goede Herder, LandsmeerEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: Ars Musica
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
H. Bonifatius, De Rijp
Groep: Amos
Koor: St. Ceciliakoor
Bijzonderheden: Parochianen
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
Joannes de Doper, Westbeemster
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, Schermerhornwoord- en communieviering
Voorganger: Marcel Kaaijk
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020 10:00
Sint Franciscus van Assisië, Oosthuizen
Groep: Amos
Bijzonderheden: parochianen
Tweede zondag van de advent
ZATERDAG 5 DECEMBER 2020 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZATERDAG 5 DECEMBER 2020 19:00
H. Bonifatius, De Rijp
Bijzonderheden: géén viering
ZONDAG 6 DECEMBER 2020 00:00
Joannes de Doper, Westbeemster
Bijzonderheden: Géén viering in Westbeemster i.v.m. oecumenische viering in Middenbeemster.
ZONDAG 6 DECEMBER 2020 10:00
De Goede Herder, LandsmeerEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 6 DECEMBER 2020 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 6 DECEMBER 2020 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, Schermerhorn
Groep: Dop
Bijzonderheden: parochianen
ZONDAG 6 DECEMBER 2020 10:00
Sint Franciscus van Assisië, OosthuizenEucharistieviering
Voorganger: Hans Nieuwkamp
Derde zondag van de advent
ZATERDAG 12 DECEMBER 2020 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZATERDAG 12 DECEMBER 2020 19:00
Sint Franciscus van Assisië, OosthuizenEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 10:00
De Goede Herder, Landsmeerwoord- en communieviering
Voorganger: Jack Noë
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 10:00
H. Bonifatius, De RijpEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
Koor: St. Ceciliakoor
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 10:00
Joannes de Doper, WestbeemsterEucharistieviering
Voorganger: Hans Nieuwkamp
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, SchermerhornEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 13 DECEMBER 2020 15:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Bijzonderheden: Eucharistie i.s.m. Filipijnse gemeenschap
Vierde zondag van de advent
ZATERDAG 19 DECEMBER 2020 00:00
HH. Nicolaas en Catharina, Purmerendgéén jongerenviering
Bijzonderheden: Géén jongerenviering
ZATERDAG 19 DECEMBER 2020 19:00
H. Bonifatius, De RijpEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
Koor: Dameskoor
ZONDAG 20 DECEMBER 2020 10:00
De Goede Herder, Landsmeer
Groep: Lit. werkgroep
Bijzonderheden: parochianen
ZONDAG 20 DECEMBER 2020 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 20 DECEMBER 2020 10:00
Joannes de Doper, WestbeemsterEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 20 DECEMBER 2020 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, Schermerhorn
Groep: Dop
Bijzonderheden: parochianen
ZONDAG 20 DECEMBER 2020 10:00
Sint Franciscus van Assisië, Oosthuizen
Groep: Amos
Bijzonderheden: parochianen
Kerstavond
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 18:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: samenzang
Bijzonderheden: kerstgezinsviering
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 19:00
H. Bonifatius, De Rijp
Bijzonderheden: Kinderkerstviering
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 19:00
Joannes de Doper, WestbeemsterEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
Bijzonderheden: kinderkerstviering
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 19:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, SchermerhornEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
Bijzonderheden: kinderkerstviering
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 20:00
De Goede Herder, Landsmeerwoord- en communieviering
Voorganger: Jack Noë
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 20:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: Ars Musica
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 22:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Jan Duin
Koor: Pauluskoor
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 22:00
Joannes de Doper, WestbeemsterEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 22:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, SchermerhornEucharistieviering
Voorganger: Hans Nieuwkamp
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 22:00
Sint Franciscus van Assisië, OosthuizenEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
Koor: Franciscuskoor
DONDERDAG 24 DECEMBER 2020 22:30
H. Bonifatius, De RijpEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: St. Ceciliakoor