Vieringen

Derde zondag van Pasen
ZATERDAG 17 APRIL 2021 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZATERDAG 17 APRIL 2021 19:00
H. Bonifatius, De Rijp
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: Dameskoor
ZONDAG 18 APRIL 2021 10:00
De Goede Herder, LandsmeerWoord- en communieviering
Groep: Lit. werkgroep
ZONDAG 18 APRIL 2021 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
Koor: Pauluskoor
ZONDAG 18 APRIL 2021 10:00
Joannes de Doper, Westbeemster
Groep: Amos
ZONDAG 18 APRIL 2021 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, Schermerhorn
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 18 APRIL 2021 10:00
Sint Franciscus van Assisië, Oosthuizen
Voorganger: Mariusz Momot
Koor: Franciscuskoor
Vierde zondag van Pasen
ZATERDAG 24 APRIL 2021 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
De Goede Herder, Landsmeer
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
H. Bonifatius, De Rijp
Groep: Amos
Koor: St. Ceciliakoor
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Jan Duin
Koor: Kleinkoor
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
Joannes de Doper, WestbeemsterEucharistieviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, SchermerhornWoord- en communieviering
Groep: Dop
ZONDAG 25 APRIL 2021 10:00
Sint Franciscus van Assisië, OosthuizenWoord- en communieviering
Voorganger: Jack Noë
Koor: Franciscuskoor
Vijfde zondag van Pasen
ZATERDAG 1 MEI 2021 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZATERDAG 1 MEI 2021 19:00
H. Bonifatius, De Rijp
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
Koor: Dameskoor
ZONDAG 2 MEI 2021 10:00
De Goede Herder, Landsmeer
Voorganger: Marcelo Salão Rocha
ZONDAG 2 MEI 2021 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Mariusz Momot
Koor: Pauluskoor
ZONDAG 2 MEI 2021 10:00
Joannes de Doper, Westbeemster
Voorganger: Hans Nieuwkamp
ZONDAG 2 MEI 2021 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, SchermerhornEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
ZONDAG 2 MEI 2021 10:00
Sint Franciscus van Assisië, OosthuizenWoord- en communieviering
Voorganger: Marcel Kaaijk
Koor: Franciscuskoor
Zesde zondag van Pasen
ZATERDAG 8 MEI 2021 12:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistievieringjongerenviering
Voorganger: Mariusz Momot
ZATERDAG 8 MEI 2021 19:00
Sint Franciscus van Assisië, Oosthuizen
Voorganger: Luís Weel
Koor: Franciscuskoor
ZONDAG 9 MEI 2021 00:00
H. Bonifatius, De Rijpgeen viering
Koor: St. Ceciliakoor
Bijzonderheden: Geen viering i.v.m. oecumenische viering in de Grote Kerk.
ZONDAG 9 MEI 2021 10:00
De Goede Herder, Landsmeer
Voorganger: Mariusz Momot
ZONDAG 9 MEI 2021 10:00
HH. Nicolaas en Catharina, PurmerendEucharistieviering
Voorganger: Luís Weel
Koor: Kleinkoor
ZONDAG 9 MEI 2021 10:00
Joannes de Doper, Westbeemster
Voorganger: Jan Duin
ZONDAG 9 MEI 2021 10:00
Onze Lieve Vrouw Geboorte, Schermerhorn
Voorganger: Marcelo Salão Rocha